Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Реклама, Для офісу, В установах |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
Розмір номерка:
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матераал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні таблички |
| Сфера використання | Готельно-рестораний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Використання | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
- Можливості поставок: 25 шт./день
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка





Відправка з 28 травня 2026