Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Ящик для сбора пожертвований
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Замок | Есть |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 2 мм |
| Цвет | Прозрачный |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Страна | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка


Відправка з 23 травня 2026