Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Ящик для збору пожертв
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Замок | Є |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка


Відправка з 31 травня 2026