Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 100 мм |
Размеры подставки:
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 300 мм |
| Висота сходинки | 100 мм |
| Глибина сходинки | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
| Тип установки | Настольний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка











Відправка з 05 травня 2026