Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Підставка для ножів |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип підставки | Настільна |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
Размеры подставки:
| Ширина | 135 мм |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Толщина материала | 3 мм |
| Материал | Акрил |
| Цвет | Черный |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




Відправка з 05 травня 2026