Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підставки | Пластик |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Підставка для ножів |
| Тип підставки | Настільна |
| Країна виробник | Україна |
Розміри підставки:
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Матеріал | Акрил 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стійка |
| Призначення | Для широкого спектру товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴





Відправка з 05 травня 2026