Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Двостороння |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, В установах, Реклама |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Різні кольори |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
Розмір таблички:
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір таблички | Різні кольори |
| Колір тексту | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
Ми можемо задати наточні таблички для кафе, ресторанів, торговельних центрів, баз відпочинку, театрів, медичних закладів. Менеджери нашої компанії будуть раді допомогти Вам у виборі продукції. Щоб зв' язатися з менеджером, перейдіть до розділу "Контакти".
Характерики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробників | Україна |
| Перегляд | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Гостінично-ректорний бізнес, для офісу, реклами, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Односторонній |
| Форма | Прямокутник |
| Метод встановлення | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційна кишеня |
Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка









Відправка з 03 травня 2026