Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Розміри підставки:
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Тип використання | Усередині приміщення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴





Відправка з 21 травня 2026