Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
Размеры подставки:
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 3 мм |
| Цвет | Прозрачный |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴




Відправка з 02 травня 2026