Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Реклама, Для офісу, В установах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Розмір номеру:
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні таблички |
| Сфера використання | Готельно-рестораний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Використання | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямоугольная |
| Способ установки | Настольный |
| Материал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка







Відправка з 28 травня 2026