Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Власне виробництво |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
Розміри підставки:
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
| Тип установки | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка





Відправка з 03 травня 2026