Скринька для анкетування та голосування 380*300*100 білий з кишенею А4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
Ящик для сбора пожертвований
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Замок | Есть |
| Материал | Акрил |
| Толщина материала | 3 мм |
| Цвет | Белый |
Характеристики
| Производитель | Собственное производство |
| Страна | Україна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка







Відправка з 23 травня 2026