Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Fast-food, Вулична торгівля, Реклама, Торгові магазини |
Розміри підставки:
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота сходинок | 150 мм |
| Глибина сходинок | 100 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Харатеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробників | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого асортименту товарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-пленка







Відправка з 03 травня 2026