Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 250 мм |
Розміри підставки:
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина сходинки | 45 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Тип | Настільна |
| Регульовані ніжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴






Відправка з 02 травня 2026