Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для офісу, В установах, Реклама |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Інформаційна кишеня | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
Розмір таблички:
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Білий |
| Колір напису | Різні кольори |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
Замовити настільні таблички для кафе, ресторанів, торгових центрів, баз відпочинку, театрів, медичних установ можна у нас. Менеджери нашої компанії будуть раді допомогти Вам у виборі продукції. Для зв'язку з менеджером перейдіть у розділ "Контакти".
Характеристики:
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Сфера використання | Готельно-ресторанний бізнес, для офісу, реклама, бізнес-центри |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Двостороння |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Інформаційний кишеню |
Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка


Відправка з 02 травня 2026