Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Прозорий |
| Довжина | 90 |
| Ширина | 210 |
| Висота | 70 |
Розміри органайзера
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Розміри ячейок | 23*25 мм |
| Товщина матеріалу | Акрил 3 мм |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка










Відправка з 20 травня 2026