Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 150 мм |
Розміри підставки:
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Чорний, червоний, білий, синій |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тип підставки | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴


Відправка з 02 червня 2026