Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Різні кольори |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
Розміри підставки
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина матеріалу | 4 мм |
| Колір | Прозорий |
Характеристики
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для товару |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Оргстекло |
| Колір | Прозорий |
| Термін придатності | Неограничен |
| Токсичність | Не токсичен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



Відправка з 04 травня 2026